Kuidas ma oma uuest soengust pilte tegin

Ma olen üsna usin AliExpressist tellija, aga juba ammu ei telli ma sealt riideid. Lihtsalt nende kvaliteet ei ole mind laias laastus üldse rahuldanud.

Aga mida ma siis tellin? Täna tahaks kiita kaht kevadist ostu, mida ma tegelikult ei ole millegipärast väga kasutanud.

Kõigepealt kuulsin esimest korda GorillaPodist Väino Laisaare matkafilmi koolitusel, mille korraldamises olin kevadel osaline ja kuhu ennast ise muidugi ka kuulama sokutasin. Eestis on see vidin üsna kallis, Hiinas aga oma 5 ja rohkem korda soodsam.

Otsustasin siis ühe 9-eurose prooviks tellida. Seda enam, et lubati, nagu see peaks suisa 3 kilo üleval pidama. Saab fotokale kergeks statiiviks ka kasutada. Olgu öeldud, et suure hädaga peabki. Siiski kuhugi puu külge pole nii fotokat julgenud kruvida.

Täna aga käisin juuksuris punast värvi uuendamas  ja ostsin Humanast uue kleidi ka. Minu meelest sai vinge kombo, mida tahtsin jäädvustada. Vanem siis tuli vabatahtlikult appi pildistama. Ja tundub, et kõigist siiski fotograafi ei saa. Parim, mis temast välja õnnestus pigistada.

Pillle1.jpg

Aga ma GorillaPodiga sama soojaga tellisin ka dollari eest puldi telefonile. Kruvisin siis oma telefoni aluse külge, otsin sinise puldi välja ja tegin ise pilte. Väga mugav ja minu soovitused mõlemale jullale. Miks ma neid küll nii vähe kasutanud olen?

Pillle

Minu GorillaPod on AliExpressist otsas aga puldi leiab SIIT.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.