Kas tulevane alkohoolik?

Hetkel tunnen, et tahaks üdini aus olla. Nüüd, linnas olles, tegin omale juba kolmanda rummikokteili. Juba teine hakkas pähe, seega see kolmas on liiast, aga ma tunnen, et mul on seda vaja. Aga nii võib ju ka alkohoolikus jääda. Terve suvi üksikemana on lihtsalt natuke liiga raske.

Nimelt mul on kah natuke eriline laps. Paberit pole võtnud ja ei võta ka, sest mida see silt tegelikult muudab? Aga see kõik väsitab väga. Kel ei ole kogemust, see ei mõista ka. Märksõnaks moodsad autistlikud jooned.

Täna läks valesti see, et me tulime alles seitsmese praamiga ja jõudsime alles pool 10 koju. Tegelikult on see tavaolukorras juba hambapesu- ja voodisse mineku aeg. Ja praam ning autosõit on veel omakorda väsitavad, seega oleks pidanud kodus olema juba varem. Minu süü, et ei saanud 1,5 tundi vare oma elu kokku korjatud. Lapsed selles osas koostööd ei tee.

No ja kodus ootas ees MyToysist tellitud pakk, kus sees oli Noorema koolikott ja mõlemale veel hunnik kooliriideid: pükse, pikkade varrukatega särke, pesu. Sellest tõusis muidugi tüli. Ikka oli teisel rohkem, teisel paremad ja teisel ilusamad. Ühe sõnaga väsinud peast ei tohi asju vaadata.

Teine variant oli muidugi homme 12.30 praami peale tulla, aga kuna vihma sadas, polnud seal ka mõtet passida. Elukogemus peaks ometi seda kõike suutma välistada, aga no ikka loodad, et täna on parem päev. Või et lõpuks ometi võib elada nagu kõik teised, aga tegelikkuses sellised olukorras mingit imet ei juhtu. Jäädki asju tegema nii, nagu lapsele parem on ja ennetama ning lahendama.

Ja kui vaktsiinid ei ole põhjus (vähemalt osaliselt), siis ma vist ise olen ka geneetiliselt autist. Kui aega saan, siis uurin, kas millalgi muutus vaktsiinid koostis, sest 2008/2009 väljalasete hulgas on neid erilisi natuke liiga palju. OK, nooremaid ei tea, suhtled ikka ju laste eakaaslaste vanematega.

Võib-olla oma tegelikust igapäevasest elust kirjutan ma kunagi hiljem. Iga juhul algavat kooliaastat kardan ma nagu tuld.

Ps. Tegin just omale psühhoanalüüsi (peale neid kokteile, onju) ja asi on siiski geneetiline. mingeid andeid mul ei ole, suhelnud olen kogu aeg ka täitsa vabalt, aga tihti tunnen ikka, et mind ei mõisteta üldse 😀

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.