“Muhv nõudmiseni”

Tabasin ennast huvitavalt mõttelt. Või siis mitte. Viskasin ühes FB grupis õhku mõtte, et mul oleks vaja maja Tallinnas ja mitte millalgi tulevikus, vaid kohe. Lastele oleks väga vaja kummalegi oma tuba ja oma töötoast ei ütleks ka ära.

Meie praegune majaosa on väga hea asukohaga ja suur, aga talviti väga külm ja planeering ei kannata ka mitte kuidagi tube juurde ehitada. Ühesõnaga pisikestele lastele on 32-ruutmeetrine elutuba hea küll, aga pikas perspektiivis pole sellega midagi teha ja see perspektiiv on kahjuks juba kätte jõudnud. Koolilaste kirjutuslaudagi pole kuhugi panna.

Ja Nõmme meeldib mulle nii väga, et kuhugi linnast välja, Harjumaale, ma kolida ei taha. Kui juba, siis kuhugi Hiiumaale, Pranglile või Ruhnu.

Ja sain päris mitu vastust teemal, et minu mõtlemine on vale. Kujuta aga ette, et maja on olemas ja veel parem, pane see kirja ka. Huvitav, kas mõnel toimib?

Aga selline viie toaga maja maksab kõige vähem 200 000. Seega on oma maja umbes 100 000 euro kaugusel, kui oma praegune korter õnnestuks mingi valemi abil maha müüa 😀 Ja ei usu mina, et kui ma kirjutan, et elan aasta pärast omas majas, siis see nii on ka.

Ja teate, miks ma ei usu? Ma olen neid „Muhv nõudmiseni“ kirju omale aegade jooksul kirjutanud küll. Mul on selleks meiliaadress, kuhu ma pole aastaid vaadanud (huvi pärast muidugi võiks). Just selle mõttega, et lase mõte lendu ja unusta see. Ja ma olen sinna kirjadesse isegi maja välja valinud, aga mida ei ole, on see maja. Kui asjad nii lihtsalt käiks, poleks kellelegi mingeid probleeme. Ma küll ei mäleta, mida ma sinna kõik kirjutanud olen, aga kuna minu elus midagi elumuutvat toimunud ei ole, siis mul on tunne, et midagi pole veel täide läinud.

Jagage oma kogemusi ka. Äkki ma ikkagi teen midagi valesti. Või ei tahagi seda maja nii väga saada 😀

Edit. Just avastasin, et mu lemmikmaja on üürile anda. Ehk on isegi müüa :p Vähemalt ei ole kellegi kodu. Aga see raha …..

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

2 kommentaari ““Muhv nõudmiseni””

 1. Tere Pille. Mina usun natuke küll seda hookus-pookust, et kirjuta ja läheb täide. Aga minule soovitati kirjutada kindlas oleviku kõneviisis (nt “mul on”, mitte “ma tahan” või ma soovin”) punase pliiatsiga paberile kolm päeva enne täiskuuööd ja siis seda nt rahakotis koguaeg kaasas kanda (hea, et viie tee ristis verd ei pidanud loovutama, eks 🙂 ). Ma ei ole seda paberit nüüd vist küll juba paar aastat vaadanud aga alles ta mul seal on ja (kuna ma neid soove ära ei unusta, vaid vahel ikka enne magamaminekut värskenduse mõttes jälle kosmosesse viskan, siis tean, et) mõni asi on ka täide läinud. Liiga selline soovimine ju kellelegi ei tee ja mine sa tonti tea, äkki töötabki 🙂

  Meeldib

  1. Aitäh! No näed, ongi juba uus lähenemine asjale, mida mina ei teadnud. Kindlasti proovin.
   Aga muidu mina usun asjadesse, mille täitumisse saab ikkagi ise kuidagi kaasa aidata. Kui mõte on lendu lastud, siis hakkad ise kasvõi alateadlikult lahendusi leidma ja otsima. Suure summa raha tekitamine lühikese ajaga aga … ääää.
   Peaks lotopileti ostma 😀

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.