Kuidas kaal langeb?

Fitlapiga ei lähe hetkel kuidagi. Algul jäi kaal Tallinna ja ma poel veel võimeline oma porgandeid silma järgi kaaluma ja siis, kui kaalu kätte sain, on kogu pere puhkusel ja ma saaks siia kõrvale teha omale söögiks selliseid retsepte, kus on sees näiteks 3 muna ja palju puuvilja. Nii et see projekt on hetkel määramata ajaks edasi lükatud. Kuna ostsin kava aasta lõpuni ja oma viis kili pidin alla saama kahe kuuga, siis aega õnneks on.

10 000 sammu projektiga läheb paremini ehk siis iga päev läheb ikka üle, küll 13 000, siis 14 000 ja isegi üks 15901 on sees.

Kuidas see siis tuleb? Esmaspäeval tulime jälle Hiiumaale. Eks siin aias ole ikka rohkem liikumist kui linnas. Lisaks leidsin kuu algul mingi algaja jooksja äppi ja olen selle järgi praeguseks 9 korda jooksmas käinud.

Kindlasti ei ole see maailma parim äpp, aga ikka tore, kui keegi sinuga räägib. Alustasin umbes nii et minuti jooksin ja kaks käisin ja nii pool tundi jutti, aga nüüd tuleb juba 3 minutit joosta, minut käia ja vahel on veel vaja 15 sekundit spurtida.

Ühelt poolt on hea, et mingi järjepidevus on tekkinud, teiselt poolt oleks küll tahtnud rohkem käia, aga elu teeb ikka omad korrektuurid. Tänagi jääb vahele, sest jätsin neljapäeval merest tulles vee kõrva ja nüüd on tulemus käes. Elukogemus ütleb, et nüüd tuleb nii nädal vaiksemalt võtta. Ehk homme, kui enesetunne juba parem on.

Aga neljapäeval sattusin siin Hiiumaal orienteerumispäevakule. Valida oli kolme raja vahel ja valisin keskmise. Kuigi kompassi ja SI-pulga võtsin linnast kaasa, siis omati ei olnud meeles kaasa võtta pikki pükse. Siit kapist leidsin mingid dressipüksid, mis osutusid väga paksudeks, laiadeks ja seega väga ebamugavateks. Lihtsam oleks olnud lühkaritega joosta ja pärast haavu lakkuda.

Igal juhul joosta ma seal põlvini mustikate vahel väga ei jaksanud. Aga kui joosta ei jaksa, siis tuleb võimalikult vähe üleliigseid samme teha. Seega läksin igalt poolt otse ja maastik oli minu jaoks üllatavalt hästi loetav, seega kuhugi pange kordagi ei pannud. Koht esimese poole sees oli muidugi üllatav.

Täna viisin grupi inimesi kohalikesse mägedesse matkama. Ma ise seekord Endomondot sisse ei lülitanud, aga teised said ringi pikkuseks nii 6-7 kilomeetrit.

Aga kaalule pole ammu jälle astunud. Eks üllatan ennast sügisel. Hetkel igal juhul hakkasime siin peaaegu, et ainult värsket oma aia kraami sööma (kartul, porgand, kaalikas, suvikõrvits, aedoad, maasikad, kurk, tomat, sibul) ja ma naudin seda aega aastast, mil kõik on nii mahlane ja magus, sajaga. Vot nii. Elagu suvi!

IMGP5707v
Ainuke pilt orienteerumispäevast ehk ujumine Luidja rannas, peale mida on mul nüüd see vesi kõrvas.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “Kuidas kaal langeb?”

  1. Ikkagi oled tubli, et nii palju liigud. Mu eelmise nädala sammude päevane kesmine oli kõigest 8780 sammu. Samas on see rohkem kui mu seatud igapäevane norm, mis on 7500 sammu (tean, seda on vähe, aga parem ikka kui mitte midagi).

    Toitumiskava juurde tulles, siis ega mul ka see asi ikka ei edene. Muid tegemisi on nii palju, et pole mahti jälgida, mida täpselt süüa vaja teha. Ja suvel on ikka hea teha sellest süüa, mis omal aias kasvab.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.