Üks hullumeelne nädal selja taga

On hetki, kus ma tunnen, et ma ei taha siin viibida. Tavaliselt on see küll vähemalt terve nädal. See juhtub kas siis, kui sul on meeletult palju vaja teha, aga sina tahaks magada või siis ootab ees midagi tundmatut. Sel aastal on juba teist korda need mõlemad sattunud veel ühte nädalasse.

Ühesõnaga eelmisel nädalal oli nädal, kus ma tabasin ennast tihti mõttelt, et ma ei taha siin olla. Õnneks on see nüüd läbi. Ka sel nädalal tuleb pool laupäeva sebida, aga sinnani on just nagu puhkus.

Niisiis sõitsin eelmisel nädalal läbi umbes 825 kilomeetrit ning tuli ka neli korda praamiga sõita. Külastasin turismiobjekte, magasin telgis, tegin ühe (tõenäoliselt selle suve ainsa) pere fotosessiooni, rohisin kartulivagusid ja maasikapeenraid, korjasin kaks korda maasikaid ja tegin umbes 10 liitrit toormoosi. Olen kastnud-kastnud-kastnud, sest Kõpu otsas on juba kolmandat suve väga kuiv. Kõike selle juures on ime, et neid aedmaasikaid nii palju on ja tuleb veelgi.

IMGP4787v

Kogu aeg muidugi karjuvad ja kaklevad lapsed sabas sest a) kõik need päevad pidi ärkama kella peale, et ikka hommikusele praamile jõuda ja minu lapsed on väsinud peast võimatud ja b) üksi toas või üksi õues nad ei viibi, ikka nina all.

Neljapäeval Tallinna tagasi jõudes lihtsalt nutsin natuke. Esimene asi, mis trepil vastu vaatas, oli kuivanud lillega pott, edasi tühi külmkapp ja kangeks kuivanud köögirätikud. Selle kahe kodu vahel toimetamine on ikka natuke hullumeelne.

Laupäeval oli siis see tundmatu osa ehk sõitsin juba kell seitse Pärnusse Rõõmsate Laste Festivalile ja jõudsin koju tagasi kell üheksa. Sellest festivalist tahaks kunagi oma postituse teha.

IMGP5525

No ja pühapäeval istusin terve päeva arvutis, et teha ära kõik siiani tegemata asjad, aga seal hetkes ma juba tahtsin olla. Seljataga oli magatud öö ja ees ootas jälle Hiiumaa suvi.

Niisiis ringi sõita ja toimetada võib, aga kui see läheb üle piiri, siis ei ole see enam minu jaoks. Oleks vaid oskust teinekord oma asju paremini organiseerida!

Jah, ma tean et looder. Muidu ma oleks juba rikas, kuulus või edukas 😀

PS! Issand kui hea on jälle Hiiumaal tagasi olla.

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.