48 tundi ilma lasteta

Ma tunnen alati kadedust, ma ei teagi, kas kerget või kohutavat, kui keegi kirjutab, et tal oli lapse/lastevaba päev/nädal/kuu, sest minuga tavaliselt sellist asja ei juhtu.

Ma olen tohutu iseenda aja- ja ruumivajadusega inimene ja kellegagi 24/7 koosolemine ajab mind hulluks. Öeldakse küll, et inimene harjub kõigega, aga näe, ei ole harjunud. Ma vajan oma aega ning rahu ja vaikust.

Näiteks praegu jäi Noorem tuulerõugetesse 25. mail ja käis juunis lasteaias ainult ühe päeva. Sel ajal käis Vanem juba koolis umbes 2 tundi päevas. Nii et praeguseks olen juba kuu aega lastega iga jumala päev ninapidi koos olnud.

Ja täna saabus õnn lõpuks ka minu õuele ehk mul on ees 48 täiesti lastevaba tundi. Ma ei teagi, mis ma selle õnnega peale hakkan. Matkama tahaks minna, aga algatuseks tuleb Vanemale laulupeoks mingid jalatsid jalga otsida. Ainult loll jätab mustade tenniste ostmise viimasele hetkele. Olen kindel, et terves Eestis ei ole neid enam saada.

Ja kui midagi ei leia, siis lihtsalt paneb rahvariide alla teksariidest tennised, mis meil on olemas. Jah, on nõme, aga minu jaoks on hetkel oluline mitte visuaalne pool, vaid see, et laps üldse peaks rahvariietes selle rongkäigu ja edasise kontserdi vastu. Olemasolevad kingad ei pruugi seda retke vastu pidada ja uusi, sissekäimata, ka ei taha panna. Vähemalt meie esimese klassi juntsu on ikka veel pisike. Hea, et vähemalt palav tõenäoliselt ei ole.

Ja neljapäeval on keset päeva Imeloomal mentorkohtumine The Brand Manualis, nii et ei teagi, kas saab jala linnast välja. Viimane küll tõenäoliselt väga kaua ei kesta. Ühtegi kiireloomulist tööd hetkel ees ei ole. Kahe viimase päevaga õmblesin ja panin ka posti 6 sipelgamütsi, aga hetkel ühtegi tellimust ei ole. Küll peaks visiitkaardid ja muud trükised kujundama ja tellima, nii et tõenäoliselt möödubki see 48 tundi töö tähe all.

Ei tea ju, millal jälle segamatult midagi teha saab. Minu kaks toodavad koos nii palju kisa ja muud jama, et vähemalt mina koos nendega mingit asjalikku tööd teha ei saa. Linnas nad isegi õue ei lähe. Ühtegi vaba päeva aga rohkem ette näha ei ole ja sügiseni on veel kaks kuud. Täna aga juba tähistan Domino küpsiste ja rummikokteiliga. Vot sellised lood.

 

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

One thought on “48 tundi ilma lasteta”

  1. Tead, kuidas mulle su blogi meeldib :). Ma olen sinuga samas paadis (vanus, Etsy, lapsed nt.). Ja sa kirjutad nagu minu mõtteid üles 🙂

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.