Hiiumaa suvi

Lõpuks ometi sain sel aastal kah varbad paljaks ja särgi seljast. Kui esimest korda 25 kraadi sooja oli, olin esimene laps tuulerõugetes ja me istusime toas. Ja kui eelmisel kolmapäeval oli teine soe päev, siis oli juba teine laps sama haigusega tubane.

Aga eile pakkisime oma asjad auto peale ja alustasime lõpuks ometi oma Hiiumaa suve. Kusjuures täna pole veel üldse sellist tunnet, et nüüd ongi kaks kuud niimoodi. No et peaks nagu rohkem asju kaasa pakkima, kui ühe ilusa kleidi ja ühe kodukleidi, trikoo, teksad, särgi ja softchelli. Aa, mingi kampsik on ka siiani autos.

Tegelikult igal sügisel imestan, kui väheste asjadega on jälle suvi mööda saadetud ja linnas on mul kapp kleite täis. Aga siia pole mõte vedada, sest vareste on tõesti jummala savi, milline inimene siin õus ringi lehvib.

Kui üldse kleiti seljas on. Täna enamjaolt ei olnud. Algul rohisin natuke maasikaid ja siis olime lastega paar tundi rannas. Hommikul määrisin ennast (ja lapsi) küll 15 faktoriga kreemiga sisse ja hiljem oli päike juba natuke pilve taga, aga no nii mõnus on lihtsalt üle 10 kuu jälle natuke päikest ihu ligi lasta. Ma jumaldan päikest!

Lastega ei juhtunud midagi. Minu elukogemus aga ütleb, et see esimene punane tuleb nüüd nädala pärast ilusti maha ja ei õnnestu seda mitte millegagi selja külge kinnitada.

päike

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.