Kevadine süstamatk

Täna hommikul ärkasin üles kinnise ninaga. Kust see nüüd tuli, mina ei tea. Teisipäeval sain lapsi jalgrattal Nõmme vahel liigutades natuke märjaks, aga mingit erilist käte-jalgade külmetamist viimastel päevadel ma nagu ei mäleta. Igal juhul mida iganes, see, et nina on kinni, on fakt.

Aga homme pidime minema sõprade-tuttavatega pika nädalvahetuse puhul süstamatkale. Olen sama pundiga käinud ka kahel eelmisel aastal.  Lugeda saab:  Tartu-Piirissaare ja Piibelt Põltsamaale . Minu jaoks kevade suursündmus, mõnus seltskond, ilus ilm, kevade lõhn ja meeldiv jõukohane füüsiline tegevus. Saab paariks päevaks juhtme seinast välja tõmmata – lapsed ei kisa, keegi ei helista ….

Kahjuks talv ei taha sel aastal kuidagi järele anda. Vaatasin hommikul isegi murelikult ilmaprognoosi. Homme jälle sajab ja 3 kraadi sooja. Raske arvata, mida sealt taevast jälle sajab.

Vaatasin juba omale uut sulgedest magamiskotti, sest öödeks lubab üldse miinust ja kuigi mul oli kunagisest mägedes käimise ajast olemas vinge magamiskott, ei ole selle soojapidamise omadustest enam midagi alles jäänud. Viimased mittesuvised telkimised olen kõik öösel tegelikult külmetanud ja külma ma vihkan. Sellise suvalisema sulekoti hind on aga üle 200 euro ja nii ülepeakaela ei taha nagu osta ka.

Neopreenkindaid vaatasin ka, sest ei ole eriti vinge olla kolm päeva märgade kätega ja suusapükse, mis mulle sügisel hästi jalga ei läinud, ei jõudnud veel proovidagi (ma olen nüüd sellest ajast kolm kilo ja päris mitu trennikorda õhem), kui helises telefon ja tehti ettepanek alles pühapäeval veele minna. Ei naudi vist teisedki seda lörtsisajust ilma, sest sellised üritused võiks ikka puhas fun olla. Ja elu ongi jälle lill. Uut magamiskotti siis täna veel ei osta ja ehk on see ninagi homseks juba paremaks (või halvemaks) läinud. Seda, et kevad nüüd üleöö tuleks, ei tasu vist loota.

2016-04-30 14.55.36-2

Autor: Pille

Kahe lapse ema. Imeloomad OÜ disainer, varustaja, õmbleja, fotograaf, turundaja, raamatupidaja, koristaja, laomees. Hobikorras matkaja, fotograaf, kuduja, kokk, ilu- ja tarbeaias mässaja. Googelda ja leiad kindlasti rohkematki.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.